HomeWeb Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım Hizmetleri

Vagonsoft Web Tasarım

Web tasarımı, firmaların kurumsal kimliğini yansıtabilmesi adına ihtiyaç duydukları online site tasarımına verilen isimdir. Web tasarımı sayesinde firmalar, potansiyel müşterilerine erişim sağlayabilmekte ve verdikleri hizmeti dünyanın dört bir yanına ulaştırabilmektedir. Bu nedenle web tasarımı; estetiğin ve fonksiyonelliğin bir arada bulunduğu online tasarımdır.  

Kullanıcıların talepleri  göz önünde bulundurularak yapılan tasarımlarda; renk, doku, entegrasyon, hız, işlev gibi pek çok konuya dikkat edilmekte ve bu şekilde kusursuz web sitesi tasarımı ortaya çıkarılmaktadır.  Profesyonel web sitesi tasarımı tam olarak bu noktada devreye girmekte ve firma sahiplerinin müşterilerine kendini etkili bir şekilde ifade etmesi,  hizmetleri tanıtabilmesi ve potansiyel müşterilere ulaşım sağlaması adına önem taşımaktadır.  Firmamız tarafından sunulan web tasarım hizmetleri şu şekilde sıralanabilmektedir;

  • Kurumsal web tasarım hizmeti
  • SEO uyumlu web tasarım hizmeti
  • E-ticaret web tasarım hizmeti
  • Bireysel web tasarım hizmeti
  • WordPress web tasarım hizmeti

Uzun yılların getirdiği birikim ile faaliyet gerçekleştiren firmamız, firmaların ihtiyaç duyduğu kurumsal web tasarım hizmeti alanında aktif olarak hizmet vermektedir. Markaların ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanan web siteleri, kurumsal kimliğe uygun hale getirilmekte ve bu şekilde  kurumsal web tasarım hizmeti sunulmaktadır.  Vagonsoft olarak bizler müşterilerimizin kurumsal kimliklerine uygun olacak şekilde; özel olarak hazırlanan, formlar içeren, admin panellerine sahip olan, kredi hesaplama modüllü, gelişmiş üyelik sistemi bulunan web sitelerinin tasarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Sizler de eğer kurumsal bir web tasarımına ihtiyaç duyuyorsanız kurumunuzun misyonu ve vizyonu doğrultusunda oluşturulan kurumsal web tasarım hizmetleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

#vagonsoft

Sektöre Göre Tasarım

Web tasarımları sektörden sektöre göre değişim göstermesi gereken tasarımlardır. Örnek verilmesi gerekirse tarım sektörü ile estetik sektörü firmalarının web sitesi tasarımlarının birbiriyle benzer olması mümkün değildir. Bu nedenle herhangi bir web sitesi tasarımı gerçekleştirirken sektöre göre tasarım yapılması son derece önemlidir.

Sizler de sektörünüze uygun bir web sitesi tasarımına ihtiyaç duyuyorsanız firmamız ile iletişime geçerek sektörünüze göre bir web sitesi tasarlatmanız mümkündür.  İhtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanan web sitenizde faaliyet gerçekleştirdiğiniz sektör her ne olursa olsun işlevsellik ön planda tutulmaktadır. Bu sayede web sitenize giriş yapan potansiyel müşterileriniz aradığını kısa süre içerisinde bulabilmekte ve sizlerle iletişime geçmekten kaçınmamaktadır. Sektöre göre tasarım hizmeti veren firmamız bu hizmeti sunmadan önce sektörünüz için gerekli olan tüm noktaları araştırmakta ve web sitesinde mutlaka bulunması gereken kısımları siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Sizlerin de onay vermesiyle birlikte sektöre göre tasarım gerçekleştirilmektedir. Bu kısımda atlanmaması gereken nokta web sitesinden maksimum verim alınması için mutlaka sektöre göre tasarım gerçekleştirilmesi gerektiğidir.

WordPress Web Site

WordPress, web sitesi yazılımında en çok tercih edilen yazılım platformudur.  WordPress ile pek çok web sitesi oluşturulmakta ve bu web siteleri ile global anlamda profesyonel  işler gerçekleştirilebilmektedir.  Vagonsoft, WordPress tabanlı web site talebinde bulunmanız durumunda size özel WordPress tasarımı oluşturmakta ve işletmenizin WordPress sitesinin nasıl görünmesi gerektiğini planlamaktadır. Bunun yanı sıra WordPress sitesi tasarımı sırasında web sitenizde hangi kategorilerin bulunması gerektiği belirlenmekte, bu kategoriler sıralanmakta, potansiyel müşteri analizleri gerçekleştirilmekte, müşterilere ulaşım için tasarım iyileştirilmesi yapılmakta ve etkileşim oranının artması adına çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Başvurular, geri bildirimler ya da müşteri yorumları da WordPress web sitenin avantajları arasında yer alan mail ile bağlantı ile mailinize yönlendirilebilmektedir. Bu sayede hem kurumsal bir web sitesi oluşturulabilmekte hem de WordPress web sitesi sayesinde müşteriler ile iletişim haline olunması mümkün hale getirilebilmektedir.

Kullanıcı Deneyimi Yüksek Tasarım

Kullanıcı deneyimi web siteleri için oldukça önemli faktörler arasında yer almaktadır. Web sitesini ziyaret eden kullanıcılar web sitesinde kolay bir şekilde hareket edebilmeli ve aynı zamanda web sitesini fonksiyonel bir şekilde kullanabilmelidir. Aksi bir durumda profesyonel bir web sitesi hazırlanmış olsa da kullanıcılar web sitesinin tasarımını ya da ara yüzünü anlayamadığı için müşteriden istenilen verim alınamayacaktır.  Bu nedenle firmamız Vagonsoft sizlere kullanıcı deneyimi yüksek web sitesi tasarımı hizmeti vermekte ve potansiyel müşterilerinizin web sitesinde hem zaman geçirmesini hem de web sitesinde bulunan hizmetlerden yararlanmasını sağlamaktadır. Eğer sizler de web sitesine çok fazla potansiyel müşteri geliyor ancak web sitesinde zaman geçirmiyorlar ya da web sitesinde bulunan hizmetlerden yararlanamıyorlar gibi şikayetlerde bulunuyorsanız firmamız ile iletişime geçerek kullanıcı deneyimi yüksek tasarımlar yaptırabilirsiniz.

Mobil ve SEO Uyumlu Tasarım

Web tasarımı, kullanıcı deneyimi yüksek tasarım, profesyonel tasarım gibi hizmetler sıklıkla duyulmuş olsa da mobil ve seo uyumlu tasarım günümüzde pek çok kişi tarafından bilinmeyen tasarım türlerindendir. Telefon kullanımının giderek artmasıyla birlikte insanlar arama motorunda arattığı hizmetleri cep telefonları üzerinden aratmaktadır. Bu nedenle firmaların web sitelerinin mobil uyumlu olması son derece önemlidir. Aksi bir durumda mobil uyumlu tasarım yapılmadıysa potansiyel müşteri istediği hizmeti telefonu aracılığıyla bulamayacak ve firma ile iletişime geçemeyecektir. Firmamız Vagonsoft hem arama motorunda üst sırada çıkan seo uyumlu tasarım hem de mobil uyumlu tasarım hizmeti vermektedir. 

Mobil uyumlu tasarım hizmetinden yararlanmanız durumunda web siteniz telefonlar aracılığıyla kolay bir şekilde bulunabilecek bir tasarıma sahip olacaktır.  Mobil cihazdan giriş yapılması durumunda ziyaretçileriniz tüm kategorileri eksiksiz bir şekilde görüntüleyebilecek, başvuru butonu varsa başvurularını gerçekleştirebilecek, sizlere geri bildirimlerde bulunabilecektir.

SEO uyumlu web sitesi tasarımı yapılması durumunda ise firmanıza ait web sitesi mobil cihazlarda ya da  bilgisayarlarda aratılması fark etmeksizin arama motorlarında üst sıralarda yer alabilecektir.   Bu sayede potansiyel müşterileriniz web sitenizi arama motorunda kolay bir şekilde bulma imkanına sahip olacaktır. Sizler de hem web sitenize reklam masrafı yapmadan üst sıralarda yer alabilecek hem de müşterileriniz sayesinde maddi kazanç elde edebileceksiniz.

Bir projeniz mi var?

Sizler de web tasarım hizmeti almak istiyorsanız Vagonsoft ile iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız sizler için sunmuş olduğu  hizmetler içerisinde kurumsal web sitesi tasarımı, web tasarımı, web yazılımı, kullanıcı deneyimi yüksek tasarım, mobil ve seo uyumlu web tasarımı  olmak üzere pek çok tasarım hizmeti bulundurmaktadır. Bu tasarım hizmetlerinin her biri profesyonel olarak gerçekleştirilmekte, siz değerli müşterilerimizin istediği web sitesine sahip olması adına planlanmaktadır.

 Web sitemizde yer alan iletişim numaraları üzerinden teklif al butonuna tıklayarak teklif alabilir ve isteklerinizi firmamıza ulaştırabilirsiniz. Vagonsoft siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bir planlama gerçekleştirmekte ve ardından almak istediğiniz hizmetin planlamasını siz değerli müşterilerimize sunarak teklif vermektedir. Sizler bu teklifi değerlendirdikten sonra eklemek istediklerinizi ekleyebilir ya da firmamız tarafından sunulan plandan çıkarmak istediğiniz kısımları çıkartma talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede almak istediğiniz web tasarım hizmetine kısa süre içerisinde sahip olabilir ve profesyonel web sitesi tasarımı yaptırabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak adına sunduğu tüm hizmetlerde uygun fiyat politikasını benimsemektedir. Bu nedenle firmamızdan alacağınız hizmetler sektör içerisinde yer alan diğer firmalara oranla daha uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda sunulan tüm hizmetlerde müşteri memnuniyeti garantisi de bulunmaktadır!

Gerçekleştirebilecek güçlü bir adayız ☺

Dijital Yolculuğa çık

Keşfet

E-Ticaret Rehberi

Kapsamlı Seo

Dijital Yolculuk

İstanbul’da kendisi küçük, hedefleri ve referansları kocaman bir Dijital Ajans 🏆 Vagonsoft E-Ticaret , Web sitesi oluşturma ve online ortamda satışlarınızı artırma konusunda uzmanlaşmıştır. İstanbul‘dan başlayan bir dijital yolculuğa çıkmak istiyorsanız, projeniz hakkında konuşurken size güzel bir kahve ikram etmekten mutluluk duyarız.