Skip links

Sosyal Medya Yönetimi

Küçük ve büyük işletmeler için takiplerini ve katılımlarını artırmalarına
yardımcı olmaya odaklanarak sosyal medya yönetimi hizmetleri sunuyoruz.

Sosyal platformlarda uyumlu bir marka kimliği oluşturmanıza, müşterilerinizle ilişkiler kurmanıza ve onlarla anlamlı yollarla etkileşim kurmanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca, kampanyanızın başarısını izlemenize ve gerektiğinde iyileştirmeler yapmanıza yardımcı olacağız. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabileceğimizden eminiz ve sizinkiler hakkında daha fazla şey duymak isteriz!

Sosyal Medya
Yönetimi Nedir?

Sosyal medya yönetimi, markaların sosyal medya platformlarında takip, katılım ve farkındalıklarını artırmalarına yardımcı olan bir hizmettir. Markanın sosyal kanalları için içerik oluşturmayı, bu içeriğin performansını izlemeyi ve müşteri sorularına zamanında yanıt vermeyi içerir. Şirketimizin hizmetleri ile markanızın her zaman görünür olmasını ve hedef kitlenizle etkileşime geçmesini sağlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun bir strateji oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız, ardından pazarlama ve halkla ilişkiler alanındaki uzmanlığımızı kullanarak bunu uygulayacağız.

Sosyal Medya
Hizmetlerimiz

Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, markanızın sosyal medyadaki varlığını yönetmek için bütünsel ve stratejik bir yaklaşım sunar. Doğru platformları doğru zamanda ve doğru şekilde kullandığınızdan emin olmak için uzmanlığımızı kullanacağız ve bunu hedef kitlenize ulaşmanıza, markanızı büyütmenize yardımcı olacak şekilde yapacağız.

Tüm sosyal medya ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz:

  • İlgi çekici içerik yayınlamak
  • Farklı kitleler için gönderileri özelleştirme
  • Markanız veya ürününüz hakkında konuşmaları izlemek
  • Optimum etki için gönderileri planlamak
  • İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış özel bir plan oluşturma
  • Sektörünüzün ve rakiplerinizin sosyal medya varlığının mevcut durumunu analiz etmek
  • İlerleme ve performans hakkında düzenli raporlar sağlamak

Ayrıca ekibimiz Facebook, Twitter, Instagram ve Pinterest dahil olmak üzere sosyal medya hesaplarınızı yönetecektir. Takipçilerinizi meşgul etmek ve söyleyeceklerinizle ilgilenmelerini sağlamak için düzenli olarak gönderi paylaşacağız.

Onlardan gelen yorumlara veya sorulara hızlı bir şekilde yanıt vereceğiz, böylece görmezden gelinmiş veya dışlanmış hissetmeyecekler. Etkileyen bir pazarlama kampanyası başlatmak veya sektörünüzle ilgili konularda bir blog dizisi oluşturmak gibi markanızın ihtiyaçlarına özel büyüme ve genişleme için yeni fırsatlar araştıracağız.

Ve nereden başlayacağınızdan veya işiniz için en iyi yönün ne olduğundan emin değilseniz? Sorun değil! Hizmetlerimizle ilgili tüm sorularınız için bizi aramanız veya bize e-posta göndermeniz yeterlidir – sizden haber almak isteriz!

Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti
Size Ne Sağlar?

Markalar sadece bir logodan daha fazlasıdır. Onlar şirketin yüzü ve ürünlerinin sesidir.
Bu hiper-rekabetçi pazarda başarılı olmak için markaların, hedef kitlelerinin gözünde kendilerini rakiplerinden ayırt edebilmeleri gerekiyor. Müşterileriyle kişisel düzeyde bağlantı kurmalı ve onlara gerçekten önemli olduklarını hissettiren deneyimler yaratmalıdırlar.
Sosyal medya yönetimi hizmetlerimizle bunu yapmanıza yardımcı olabiliriz. Şirket olarak kim olduğunuzu ve müşterilerinizin sizden ne istediğini yansıtması için markanızın sosyal medyadaki varlığını yönetebiliriz.
Ayrıca, sizin hakkınızda ne söylediklerini ve bu bilgileri pazarlama stratejinizi geliştirmek için nasıl kullanabileceğinizi bilmeniz için takipçilerinizin geri bildirimlerini izlemenize yardımcı olacağız.
VagonSoft, müşterileriniz ve potansiyel müşterilerinizle bağlantıda kalmanın en iyi yoludur. Markanızı ortaya çıkarmanın, güven oluşturmanın ve itibar geliştirmenin harika bir yolu olduğundan bizimle e-posta veya telefon yolu ile iletişime geçmeyi unutmayın!

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.