HomeKurumsal Seo

Kurumsal Seo

#vagonsoftlazirveye

Arama motoru optimizasyonu ile işletmenizi üst sıralara taşıyın

Kaliteden ödün vermeyin, SEO hizmetlerimizle marka ve işletmenizin en iyi Arama motoru sonuçlarında yer alan sıralamalarını güvenceye alın.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu, Google ve diğer arama motorlarında öne çıkabilmek adına oldukça önemli olan uygulamalar arasında yer almaktadır. SEO nedir? hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler her ne kadar web sitesine içerik girişi gerçekleştiriyor ya da web sitesi iyileştirmesi yapıyor olsa da arama motoru sıralamasında istediklerini elde edememektedir. Bu nedenle eğer iyi bir sonuç almak ve arama motorunda üst sıralarda yer almak istiyorsanız SEO hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.

SEO Hizmetleri

VagonSoft olarak vermekte olduğumuz SEO hizmetleri arasında bir çok hizmet yer almaktadır. Kurumsal SEO hizmetimiz sayesinde internet sitenizin organik trafik artışı ve kazançta yükseliş yaşanmakta. Arama motorlarında üst sıralarda sitenizin yer alması Vagonsoft ile mümkündür. Firmamızın hizmet verdiği tarayıcılar ise aşağıda sıralanmıştır.

Sayfa Optimizasyonu

Sayfa optimizasyonu da VagonSoft tarafından sunulan etkili arama motoru optimizasyonu uygulamalarından bir tanesidir. Sayfa optimizasyonu ile SEO ve web sitesinin uyumlu hale getirilmesi sağlanmaktır.  Bu şekilde her bir detay incelenmekte ve web sitesinden istenen verim en iyi şekilde alınabilmektedir. Dışarıdan meydana gelen olumsuz faktörlerin ise giderilmesi sayfa optimizasyonu uygulaması ile gerçekleştirilmektedir.

Anahtar Kelime Araştırması

Anahtar kelime araştırması ile web sitelerine eklenen içerikler SEO ile uyumlu hale getirilmekte ve hacmi yüksek olan anahtar kelimeler ise web sitesi trafiğinin artış göstermesi sağlanmaktadır. Rakiplerin önüne geçilmesi için anahtar kelime araştırılması ve semantik içerikler hazırlanması son derece önemlidir. Bu sayede oldukça doğru adımlar atılmakta ve kısa süre içerisinde web sitesinin organik trafik ile büyümesi mümkün hale getirilmektedir.

SEO Denetimi & Analizi

SEO denetimi ve analizi, VagonSoft olarak SEO alanında verdiğimiz en önemli hizmetlerden bir tanesidir. Bu hizmet ile web sitesi analizi gerçekleştirilmekte ve web sitelerinin eksik yönleri ortaya çıkarılmaktadır. Oldukça kapsamlı bir SEO aracı ile profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen araştırmalar sonrasında hatalar belirlenmekte ve bu hataların girebilmesi sağlanmaktadır. 

Bağlantı Oluşturma

Bağlantı oluşturmak da web sitesi için önemli uygulamalar arasında yer almaktadır. Özellikle içeriklerde yer alan bazı kısımlara bağlantıların eklenmesi ile web sitesi içerisindeki gezinti oranı yükseltilebilmekte ve web sitesinden alınabilecek verim maksimum hale getirilebilmektedir.

İçerik Yapılandırma

İçeriklerin yapılandırılması, daha güçlü hale getirilmesi, anahtar kelimeler ile donatılması da web siteleri adına oldukça önemli bir yere sahiptir.  Web sitelerinde yer alan içeriklerin SEO uyumlu hale getirilmesi durumunda içerik yapılandırma uygulaması gerçekleştirilmekte ve web sitesinin arama motorunda üst sıralarda çıkması sağlanmaktadır.

Takip

Web sitelerinin iyi bir şekilde gözlenmesi de SEO adına önemlidir. Bu nedenle web siteleri yalnızca kurulum aşamasında değil kurulum aşaması sonrasında da sıkı bir şekilde takip edilmelidir. VagonSoft hizmetleri arasında yer alan takip hizmeti ile web sitenizin her adımı takip edilebilmekte, rakipler incelenebilmekte ve bir sonraki adım planlanabilmektedir.

İyileştirme Eylem Planı

Web sitelerinde yaşanan ya da yaşanabilecek olan olumsuzluklar iyileştirme hizmeti ile incelenmekte ve web sitesindeki olası olumsuzlukların önüne geçilmektedir. Ziyaretçilerin daha kaliteli bir deneyim yaşaması sağlanmakta ve web sitesinin sorunsuz bir şekilde arama motorunda üst sıralarda yer almasına yardım edilmektedir.

Raporlama

VagonSoft hizmetleri arasında bulunan bir diğer hizmet ise rapor hizmetidir. Rapor, web sitesinin neden, nasıl ve nasıl bir yöntem ile iyileştirilmesi gerektiğini içeren bilgilerin toplanmış halidir. Firmamız VagonSoft, bu hizmetin alınması durumunda her ay bir kez raporlama gerçekleştirmektedir. Böylece SEO hizmetinin faydaları yoğun bir şekilde görülebilmektedir.

Teknik SEO Denetimleri

Sayfa hızı : Hızlı sayfa, Google ve web sitenizin ziyaretçileri için çok önemlidir. Yavaş yükleme, hemen çıkma oranını artırır ancak dönüşümleri azaltır.

Robots.txt ve Site Haritası : Bir çoğunun bildiği ancak bir çoğunun da bilmediği dosyalar, Google tarayıcılarının öncelikli sayfalarınızı olabildiğince sık ziyaret etmesini ve kritik olmayan sayfaları yok saymasını sağlar.

Bozuk Bağlantılar : Sitenizdeki içeriği silerseniz ve diğer sayfalar buna bağlantı veriyorsa, bu bağlantıları güncellemeniz gerekir. Çoğu kişi sizin “404 sayfanızı” deneyimlediğinde siteyi terk ettiğinden, olumsuz kullanıcı deneyimi algısı yaratmamak için yönlendirilmesi gerekmektedir.

Yinelenen İçerik : Bazen içerik yönetim sisteminiz bilmeden sitenizde yinelenen sayfalar veya yinelenen etiketler oluşturur. Bunu kontrol edip tarama yaparız ve düzeltiriz. Bunun çok fazla olması Google’ı sitenizin görünürlüğünü azaltmaya teşvik edebilir.

Mobil Kullanılabilirlik : 2018’de Google, bunu olumsuz bir sıralama faktörü olarak tanıttı. Sitenizin masaüstünde mobil cihazlarda olduğundan farklı sıralandığı için bunun için özel çözümler üretiyoruz.

SEO Paketleri

Performans garantili kurumsal SEO hizmetleri

Site Analizi

3.000₺ / Tek

Projenize göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir..*

2-4 Anahtar Kelime

8.500₺ / Aylık

Projenize göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir..*

4-10 Anahtar Kelime

16.500₺ / Aylık

Projenize göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir..*