Skip links

HARİKA BİR KARİYER İSTER MİSİN ?

İster kadrolu ister freelancer, Özgür çalışmanın merkezidir VagonSoft.

Yetenek Ağımıza Katılın

Bize kendinizden daha fazla bahsedin, sizi ilgi alanlarınıza uygun yaklaşan etkinlikler ve kariyer fırsatları hakkında bilgilendirelim.

VagonSoft kariyer yolcuğu uzun sürelidir,
Bu Vagonda olan kazanır.

KADROLU

Çalışanlarımız Türkiye’nin en iyileridir. Pazarda daha fazla yer almamız ve varlığımızı büyütmemizin mimarlarıdır. Her bir çalışanımız yazılım geliştirme sektöründe çok fazla tecrübeye sahip dinamik kişilerden oluşmaktadır. Hayal gücü yüksek olan, alışa gelmişin dışında hareket eden ve standartların dışında düşünen değerli aile üyelerimiz ile birlikte herhangi bir fikrinizi gerçeğe dönüştürebiliriz.

VagonSoft sadece bir şirket değil, Büyük bir topluluktur. Uzun bir serüvene atılmak istiyorsan biz seni görmek için çok heyecanlıyız, Ailemizin bir parçası olabilirsin!

FREELANCER

İster kendi işinizin patronu olabilir, ister yeni bir kariyer için kendinizi test edebilirsiniz veya hali hazırda bir yerde çalışırken ek gelir elde etmek istiyorsanız, serbest çalışma modeli sizin için iyi bir yol olabilir. Ve freelancer olmaya karar verirseniz yalnız olmayacağınızı bilmenizi isteriz.

VagonSoft bünyesinde Türkiye genelinde tam 18 kişilik bir ekibe sahip. Çalışma modelimizde sözleşmeli olarak çalışıyor ve her proje için farklı bir bütçelendirme sunuyoruz üstelik proje sözleşmesi yapıldığı an itibariyle iş ortağımız proje ücretinin büyük kısmını almış olur. Bu sayede daha verimli ve odaklı bir çalışma gerçekleştirir.

İstanbul Anadolu

WordPress Uzmanı

İstanbul Anadolu

Yazılım Uzmanı

İstanbul Anadolu

Dijital Pazarlama Uzmanı

İstanbul Anadolu

Opencart Uzmanı

İstanbul Anadolu

Grafik Tasarım Uzmanı

İstanbul Anadolu

Seo
Uzmanı

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.