Skip links

İtibar Yönetimi

İtibar yönetimi, dijital pazarlamanın önemli bir parçasıdır. Markanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin her zaman olumlu bir ışık altında sunulmasını sağlamak önemlidir. Bunu yapmanın en iyi yolu, tüm çevrimiçi içeriğinizin yüksek kaliteli ve doğru olduğundan emin olmaktır. Ayrıca sosyal medya ve e-posta da dahil olmak üzere tüm kanallarda mükemmel müşteri hizmeti sağladığınızdan emin olmalısınız. İtibarınız ne pahasına olursa olsun korumanız gereken bir şeydir!

İtibar Yönetimi Hizmetlerimiz

Şirketimiz, çevrimiçi incelemeleri izleyerek, sosyal medyadaki varlığınızı optimize ederek ve web genelinde uyumlu bir görsel kimlik oluşturarak markanızı korumanıza ve büyütmenize yardımcı olan bir itibar yönetimi hizmeti sunmaktan gurur duyar.

İtibar yönetiminin sadece müşterilerinizin mutlu olduğundan emin olmakla ilgili olmadığını, aynı zamanda şirketiniz hakkında işinize ve itibarına zarar verebilecek olumsuz incelemelerden veya yorumlardan kendinizi korumakla da ilgili olduğunu biliyoruz. Bu nedenle ekibimiz, özel ihtiyaçlarınız için doğru teknikleri kullandığımızdan emin olmak için sizinle birlikte çalışır.

Dijital pazarlama ekibimiz, markanızın çevrimiçi görünürlüğünü nasıl geliştirmek istediğimize ilişkin bir dizi amaç ve hedef geliştirmek için sizinle birlikte çalışacaktır. Ardından, içerik oluşturma ve yayınlama, sosyal medya katılımı, arama motoru optimizasyonu (SEO) stratejileri vb. yoluyla bu hedeflere nasıl ulaşacağımıza dair bir plan oluşturacağız.

Hukuk firmalarından küçük işletmelere kadar birçok farklı sektördeki markalarla çalışma deneyimimiz var ve itibar yönetimi hizmetlerimiz aracılığıyla hepsinin çevrimiçi varlıklarını büyütmelerine yardımcı olduk.

En iyi sonuçların itibar yönetimine bütünsel bir yaklaşımdan geldiğine inanıyoruz, bu nedenle müşterilerimize eksiksiz bir hizmet paketi sunuyoruz.

Genel olarak hizmetlerimiz şunları içerir:

– Kurumsal itibar Yönetim Hizmeti

– Online itibar Yönetim Hizmeti

– Dijital Pazarlama

Kurumsal itibar Yönetim Hizmeti

Bir marka olarak şirketinizin itibarı sahip olduğunuz en önemli şeydir. İnsanlar işletmeniz hakkında duyduklarını beğenmezse, sizden satın almak istemezler. Bu nedenle, tüm itibar yönetimi ihtiyaçlarınızı karşılamamız bizim için çok önemlidir.

Yıllardır önde gelen şirketlerle çalışıyoruz ve müşterilerin tekrar tekrar gelmesini sağlayacak olumlu bir imaj oluşturmanıza nasıl yardımcı olacağımızı biliyoruz.

Kurumsal İtibar Yönetimi Hizmetimiz şunları içerir:

  • Sosyal Medya İzleme
  • İtibar Yönetimi Planlaması
  • Medya izleme
  • İtibar Yönetimi Eğitimi

İçerik Yönetim Hizmeti

İçeriğin önemli olduğuna inanıyoruz ve içeriklerinin yalnızca arama motorları için optimize edilmesini değil, aynı zamanda müşteriler için ilgi çekici ve yararlı olmasını sağlamak için şirketlerle birlikte çalışıyoruz.

Aşağıdakiler dahil çeşitli hizmetler sunuyoruz:

-İçerik denetimleri

-Anahtar kelime araştırması

-İçerik yaratımı

-Gramer kontrolü

-İçerik yeniden yazma

Online İtibar Yönetimi Hizmeti

İnternet hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. İş, sosyalleşme ve alışveriş için kullanılır. Daha fazla müşteri edinmek ve daha fazla satış yapmak istiyorsanız, web siteniz tüm arama motorlarında ve sosyal medya platformlarında görünür olmalıdır. Markanızı güçlendirmek ve satışları artırmak için en iyi Online İtibar Yönetimi Hizmeti sunuyoruz.

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, tüm gereksinimlerinizi karşılayan size özel bir plan oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır. Ayrıca, gerektiğinde değişiklik yapabilmeniz için kampanyanın ne kadar iyi performans gösterdiğine dair düzenli raporlar da sağlarlar.

VagonSoft olarak bu tür bir hizmetin pahalı olabileceğini biliyoruz, ancak her kuruşuna değer! Rakiplerinize ayak uydurmak, hatta onlardan satış ve kar açısından daha iyisini yapmak istiyorsanız, çevrimiçi itibar yönetimi hizmetlerine ihtiyacınız var!

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.