Skip links

İş Ortaklığı Sözleşmesi

Bu satış ortaklığı (affiliate) sözleşmesi, Vagonsoft.com.tr’nin başlatmış olduğu satış ortaklığı programı için oluşturulmuş olup, Vagonsoft.com.tr ve satış ortağı arasındaki tam hüküm ve koşulları ayrıca satış ortağı web sitesinden, Vagonsoft.com.tr sitemize bağlantıların kurulmasını, ödeme, komisyon ve satış ortaklığı kapsamındaki diğer bilgileri içermektedir. 

Tanımlar

Satış Ortağı Sitesi – Satış ortağının Vagonsoft.com.tr ürün ve hizmetlerini yayınladığı ve gösterdiği internet sitesi.

VagonSoft.com.tr’nin Ürünleri ve Hizmetleri – Vagonsoft.com.tr web sitesi üzerinden aktif satışta olan tüm hizmetleri kapsar.

Komisyon Ücretleri – Vagonsoft.com.tr sitemize yönlendirdiğiniz veya kendi içinizde satışı yaptığınız her hizmet için komisyon ücreti müşterinize faturanın kesildiği gün hesabınıza aktarılır.

Satış Ortaklığı Programına Kayıt

Satış ortaklığı kapsamında hello@vagonsoft.com.tr mail adresine şahıs/kurumsal şirket bilgilerinizi iletmeniz akabinde sözleşmeyi imzaladıktan sonra iş ortaklığı süreci başlar.

Satış Ortaklığı Materyallerinin Kullanımı

Web sitenizde yayınlamak istediğiniz hizmetimiz için bizlerden bedelsiz olarak grafik çalışması ve içerik talebinde bulunabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi – Bu sözleşmenin izin verdiğinin dışında Vagonsoft ticari markasını, adını veya başka fikri mülkiyetlerinin herhangi birini Vagonsoft.com.tr’nin önceden açık ve yazılı izni olmadan bir alan veya web site adında, herhangi bir anahtar kelime veya Google reklamlarında (veya diğer arama motorlarındaki benzer programlarda) herhangi bir arama motoru reklamında (ücretli veya başka bir şekilde), herhangi bir çıkar karışıklığına neden olacak veya yaratacak bir şekilde kullanmak, internette veya herhangi bir arama motoru reklamında yer almak, Vagonsoft.com.tr’nin fikri mülkiyet haklarının yasal olmayan ihlalini oluşturacağından, Vagonsoft.com.tr’nin bu sözleşme kapsamında veya Vagonsoft.com.tr fikri mülkiyet haklarına ilişkin herhangi bir işlem yapılması durumunda tüm yasal işlemlerin ücreti ve maliyetlerin satış ortağı tarafından karşılanacaktır.

Sipariş Süreci

Referansınızla veya kendi web sitenizden hizmet satışı yaptığınız takdirde, müşteri tarafından imzalanmış bir hizmet sözleşmesi tarafımıza mail olarak atılır. Ekiplerimiz müşterinizin taleplerine göre bir yol haritası oluşturur. müşterinize ya da satış ortağına hizmet bedeli faturalandırılır, ödeme kuruluş hesabına havale/eft ya da kredi kartı ile yapıldığı takdir sipariş işlem süreci başlar.

Komisyon Oranları

Komisyonlar, aşağıdaki “Komisyon Tahakkukları” uyarınca tahakkuk eden komisyon oranları aşağıda belirtilmiştir.

  • Sitemizde hizmetler kısmında bulunan tüm yazılımlarda %20
  • Dijital Pazarlama Hizmetlerinde %10
  • Grafik ve İçerik satışlarında ise %15

olarak belirlenmiştir. Komisyon oranları iş ortaklığı sözleşmesi başlangıç tarihinden itibaren 2 yıl süre ile sabittir.

Bağlı Kuruluş Sitenize İlişkin Yükümlülükler

Satış ortağı, kendi internet sitesinin geliştirilmesinden, işletilmesinden, bakımından ve ilgili site üzerindeki tüm faaliyetlerden sorumludur. Bu tür sorumluluklar, üye sitenizin ve ilgili tüm ekipmanın teknik işleyişini içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir; Satış ortağı sitenizde, ürün incelemeleri, açıklamalar ve referanslar oluşturmak, yayınlamak ve bu açıklamaları web sitemize bağlamak, satış ortağı sitenizde yayınlanan materyallerin doğruluğu (VagonSoft.com.tr ürünleri ve hizmetleri ile ilgili tüm materyaller dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere); satış ortağı sitenizde yayınlanan materyallerin herhangi bir üçüncü şahsın haklarını ihlal etmemesi ve iftira niteliğinde veya başka bir şekilde yasa dışı olmamasını sağlamak gibi konularda ilgili tüm sorumluluk ve sorumlulukları reddediyoruz.

Bu sözleşmenin şartlarına uyup uymadığınızı belirlemek için zaman zaman satış ortağı siteniz aracılığıyla yapılan kayıtları izleme yetkisi tamamen bize ait olmak üzere hakkımız vardır. Uyum sağlamazsanız, satış ortaklığı sürecinizi derhal feshedebiliriz.

VagonSoft.com.tr Sorumlulukları

Satış ortağı internet sitenizden, Vagonsoft.com.tr sitemize bağlantılar yapmanız için gerekli tüm bilgileri sağlayacağız. Vagonsoft.com.tr, nitelikli satın alma istatistiklerinin hacmini ve miktarını takip etmek için, satış ortağı sitenizden bir bağlantıyı takiben referans olunan müşteri tarafından verilen Vagonsoft.com.tr ürünleri ve hizmetlerinin siparişlerinin işlenmesinden (işleme, iptaller ve geri ödemeler dahil) tek başına sorumlu olacaktır. Vagonsoft.com.tr, ödeme işleme, iptaller, geri ödemeler ve ilgili Vagonsoft.com.tr hizmeti dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm sipariş işlemlerinden tek başına sorumlu olacaktır. Bize yönlendirdiğiniz veya satışını sağladığınız müşterinin hizmetini anlık olarak takip edebilir ve bu sürece de dahil olabilirsiniz.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.