Skip links

Hikâye Tasarımı

Hikâye tasarımı ile siz de kendinizi en iyi biçimde tanıtın! Size özgü hikayeler ile sosyal platformlarda siz de öne çıkın! Sosyal medya platformları hayatın her alanında belli bir konuma ulaşmıştır. Bu platformları yakından takip edip yeniliklere eşlik etmek ise çağın gereklerinden birisidir. Özellikle hikayelerin düzenlenmesi ve paylaşılması takipçileri o anda tutmanın en iyi yöntemlerinden birisidir. Peki ama hikâye tasarımı nedir, neyi ifade eder?

Sosyal platformlar için hikâye, paylaşıldıktan 24 saat sonra silinecek paylaşımları ifade etmektedir. Paylaşılan bu gönderi bir video veya fotoğraf olabilmektedir. Ancak paylaşılacak olan bu görselin doğru şekilde hazırlanması başlı başına bir özen gerektirmektedir.

Bu aşamada ise devreye bu hikayelerin tasarlanması ve hazırlanması geliyor. Konusunda yetenekli ve donanımlı ekibimiz tarafından hazırlanan hikayeler ise beğeni toplarken işletmeleri ön planda tutmaktadır.

Instagram ’da hikâye düzenleme için ise yapılması gereken belli aşamalar bulunmaktadır. Bu aşamaların ise hesabın misyonu ve vizyonu üzerinde ilerletilmesi gerekmektedir. Dolayısıyla öncesinde danışmanlar tarafından analiz yapılması etkin olacaktır.

Düzenlemesi yapılan hikayeler belirlenen düzende paylaşılmaktadır. Böylece takipçilere hitap edilmektedir. Profilin etkileşiminde önemli bir yere sahip olan hikâye tasarımı da bu aşamada tekrar öne çıkmaktadır.

Kaliteli Hikâye Tasarımı

Vagon Soft sizin için en uygun hikâyeyi tasarlar ve paylaşır. Size ise yalnızca işinize devam etmek kalır!

Sosyal medya üzerinde yer alan hesaplar kişisel hesap olabildiği gibi bir işletmeye, firmaya veya markaya ait olabilmektedir. Yapılan paylaşımlar ise hesabın tanıtımı için önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle yapılan her paylaşımın yeri önemlidir. Özellikle hikayeler bu konuda ayrı bir öneme sahiptir.

Dikkat çekici Instagram hikayeleri için yeni fikirler ortaya atmak kadar bu tasarımları hayata geçirmek önemlidir. Çağı yakalamak ve geride kalmamak hesabı anda tutacağı gibi potansiyel müşteri veya takipçilere ulaşılmasını da kolaylaştırmaktadır.

Hikâye tasarımı da doğru bir ekip çalışması ile işletme, marka veya firmaları öne geçirmede etkili görülmektedir. Tasarımı yapılan hikayeler yapılan analizler sonucunda paylaşıma hazır hale gelmektedir.

Hazırlanan hikayeler sınırlı bir zaman için yayınlansa da Instagram kullanıcılarına bu hikayeleri sabit hale getirme imkânı da sunmaktadır. Dolayısıyla paylaşımı yapılan hikayeler tercihe göre profilde sergilenmeye devam etmektedir.

Sabit hikaye adı altında sergilenen bu hikaye serileri profildeki yerini almaktadır. Bu sayede geçmişte paylaşımı yapılan tasarımların yeni takipçilere de ulaşması sağlanmaktadır. Böylelikle hesabın sahip olduğu özgün ruh takipçilere de yansıtılmaktadır.

Tasarımı yapılan hikayeler kişiye ve hesaba özgüdür. Dolayısıyla da her hesap yeni bir tasarıma gereksinim duymaktadır. Tasarımı yapılan hikayeler ise hesabın doğru ve net tanıtımında en etkili yöntemdir.

Vagon Soft olarak ihtiyaç duyduğunuz özgün tasarımları sizlere sunmaktayız. Hikaye tasarımı ile sizi öne çıkaran bir profil oluşturmak artık bir tık uzağınızda!

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.