Skip links

Hakkımızda

VagonSoft, 14 kasım 2011 yılında Alman-Türk iş ortaklığı ile “Keymenz” marka adı ile Mobil Uygulama Geliştirme ve tasarlama şirketi olarak kuruldu.2014 Yılına kadar sadece bu alanda hizmet veren firmamız, 2014 yılı itibari ile hizmet yelpazesine Web tasarım ve Geliştirme hizmetlerini ekledi.

Bize Ulaşın

Bizi
Takip Et

Proejene
Teklif Al

Hızlı Destek
Whatsapp

Tarihçemiz

2018 yılında firmamız Türkiye pazarına giriş yaptı. Ve hizmet yelpazesine E-Ticaret, SEO ve Dijital Pazarlama hizmetlerini ekledi.
Keymenz’in marka serüveni 15 mayıs 2021 yılına kadar sürdü, o tarihte marka hakları alman ortaklara devredildl. Günümüzde VagonSoft markası ile hizmet vermeye devam ediyor. Aynı zamanda şirketimize ait SeonourBenim E-Ticaretim ve Bluemoon Build adında mimarlık şirketi de bulunmaktadır.

Dayanaksız vaatler, işin alındığı andan sonra başlayan sorunlar silsilesi, iletişim kopukluğu ve iş sonu memnuniyetsizlik, VagonSoft ‘un geçen seneler içerisinde “Bir marka, şirket nasıl yok olur?” sorusuna vereceği en net tavır ve yanıttır! Fark yaratan şirketler, empati algıları gelişmiş ve her zaman ihtiyaçtan daha ötesini görebilen ekiplerle mümkündür. Biz ekibimize, markamıza ve her zaman adından söz ettiren kalitemize güveniyoruz.
Söz konusu iş ve kaliteyse, “mütevazi” olmaya hiç gerek yok. Çünkü, bunun sürdürülebilirliği her zaman aynı çizgiyi korumaktan geçiyor. Bu çizginin farkında, doğru hizmet arayışında olan her şirket ve bireysel girişimcinin yanındayız!

Ekibimizi
Tanı

İş
Ortaklığı

Basın
Bülteni

VagonSoft
Kariyer

Kirami Elmalı, umutotoyedekparca.com

Uzun yıllardır oto yedek parça sektöründe hizmet vermekteyiz. Dijital alanda VagonSoft bizim için inanılmaz bir yol arkadaşı oldu. Tükenmeyen sabırları ve destekleri için teşekkür ederim.

Kirami Elmalı, umutotoyedekparca.com

Gizem Çelik, spacepiks.com

bizler için en önemli konu iletişimdir. 7/24 Destek veren harika bir ekiple çalışıyoruz. Baskı sektöründe bize inanılmaz bir tasarım yaptılar web sitemize baktığımız zaman mükemmel bir motive olduk. Teşekkürler Vagon

Gizem Çelik, spacepiks.com

F.Hilal Akın, feridehilalakin.net

Abartı değil bu bir gerçek. Dijital yolculuğun en sağlam vagonunda yer almak bir ayrıcalık.

F.Hilal Akın, feridehilalakin.net

😍

Başlangıç Vizyonumuz

Memnuniyet

VagonSoft olarak ilk kurulduğumuz günden bu yana Müşteri Memnuniyetine önem veren bir çizgimiz olmuştur. Ve var oldukça alışkanlığımız asla değişmeyecektir.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.