Skip links

Adwords Yönetimi

Adwords hizmeti ile hedef kitlenizi kaliteli bir şekilde büyütmek için potansiyel olarak markanızı güçlü hale getirebilirsiniz. Sertifikalı Google Adwords uzmanlarından oluşan bir ekibiz ve reklamlarının etkili olduğundan, bütçelerinin kontrol edildiğinden ve kampanyalarının maksimum yatırım getirisi için optimize edildiğinden emin olmak için müşterilerle birlikte çalışıyoruz. Müşterilerinizin ihtiyaçlarına hitap eden reklamlar oluşturma konusunda uzmanız ve bu ihtiyaçları karşılayan ve hassasiyetle ölçülebilen bir reklam stratejisi oluşturmanıza yardımcı olacağız.

Google Adwords Hizmeti Nedir?

Adwords Hizmeti, markanızın reklamını yapmak istediğinizde başlamak için en iyi yerdir. Google arama sonuçlarının en üstünde görünen reklamlar oluşturmanıza olanak tanıyan mükemmel bir araçtır. Adwords, insanların ürün veya hizmetinizi ararken kullandıkları kelimelere odaklanmanıza olanak tanıdığı için çevrimiçi reklamcılığın temel unsuru haline geldi. Ayrıca reklamınızı, yalnızca insanlar belirli bir şey aradığında görünecek şekilde ayarlayabiliriz; bu, kaç kişinin markanızla ve sunduklarıyla gerçekten ilgilendiğine dair doğru bir fikir edinmenize yardımcı olur.

Adwords hizmetimiz, Google reklam yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Aşağıdakiler dahil, kuruluşunuzun ihtiyaçlarını karşılayan bir strateji geliştirmek için ekibinizle birlikte çalışacağız:

    • İşletmenizin amaç ve hedeflerini karşılayan bir kampanya oluşturmak
    • AdWord’sün nasıl çalıştığını ve şirketinizin stratejisi ve kültürü için anlamlı bir şekilde nasıl kullanılabileceğini açıklamak
    • Kampanyaları en iyi performansı gösterecek şekilde optimize etmek
    • Zamanla büyüdükçe ve değiştikçe kampanyaları yönetme

Markanız İçin Adwords Hizmeti Olarak Neleri Sağlıyoruz?

Google Adwords, çevrimiçi ortamda bulunmak isteyen işletmeler için güçlü bir araçtır.

Ancak bu sadece şirketinizin adını duyurmakla ilgili değil, hedef kitlenizde yankı uyandıran ve onları harekete geçiren bir mesaj iletmekle ilgili.

Kaliteli bir şirket olarak, etkili bir Google Adwords kampanyası oluşturmak için ne gerektiğini anlıyoruz. Profesyonel metin yazarlarından oluşan ekibimiz, işletme hedeflerinize uygun bir anahtar kelime stratejisi geliştirmek için sizinle birlikte çalışacak ve ardından doğrudan hedef müşterilerinize hitap eden reklamlar yazacaktır.

Ayrıca, reklamlarınızın satışları ve olası satışları artırmada ne kadar etkili olduğunu görebilmeniz için dönüşüm izlemeyi kurmanıza yardımcı olacağız.

Adwords hizmetimiz, hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı olan uzun vadeli bir dijital reklam kampanyasıdır. Reklamınızı doğru zamanda doğru kişilerin önüne çıkaracak doğru anahtar kelimeleri ve kelime öbeklerini bulmanıza yardımcı oluyoruz, böylece onların hayatlarında bir etki yaratabilirsiniz.

İş hedeflerini anlamak ve sonuç veren özel bir strateji oluşturmak için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Bu nedenle, bu kadar yüksek bir müşteri elde tutma oranına sahibiz; çünkü müşterilerimizin dijital pazarlama yoluyla gelir akışlarını artırmalarına yardımcı olarak işletmelerini daha iyi hale getirmeye yardımcı oluyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Her büyüklükteki işletmeye Google Adwords hizmetleri sunuyoruz. Reklamlarınızın doğru anahtar kelimelerle, doğru zamanda ve doğru kişilerin önünde yayınlanmasını sağlıyoruz. Ekibimiz, bir servet harcamadan aradığınız kitleye ulaşabilmeniz için size ve markanıza uygun bir strateji oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

VagonSoft olarak amacımız, müşterilerimizin pazarlama çabalarından sonuç almalarına yardım ederek işlerini büyütmelerini sağlamaktır. Adwords hesabınızı yalnızca yönetmek istemiyoruz, onu büyütmenize de yardımcı olmak istiyoruz!

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.