Skip links

E-Ticaret Paketleri ve Fiyatları

Hayalinizi tasarlatın, Dijital mağazanızı bugün oluşturun.
Özel olarak geliştirilmiş sistemimiz sayesinde yıllık ekstra bir bedel ödemeden e-ticaret sitenize sahip olabilirsiniz.

Card Finans
Bonus Kart
Paraf Kart
Maximum kart
World Kart

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan
E-Ticaret Paketleri

Girişimcilere Özel

Star

5820 TL
Ayda 485TL x 12 Taksit

Tecrübelilere Özel

Fenomen

9000 TL
Ayda 750TL x 12 Taksit

Kurumsal Paket

Global

15000 TL
Ayda 1250TL x 12 Taksit

Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret, elektronik ticaret anlamına gelir ve çevrimiçi olarak ürün satın alabileceğiniz veya satabileceğiniz bir dijital platform veya bir iş modelini ifade eder. VagonSoft E-Ticaret paketleri ile E-Ticaret sektörüne kolay bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

E-Ticaret yazılım sistemimizde özel olarak geliştirdiğimiz Opencart altyapısını kullanıyoruz. Tüm tema ve modüller/eklentiler şirketimiz tarafından e-ticaret sitelerinizi daha kolay ve stabil kullanmanız için kodlanmıştır.

VagonSoft E-Ticaret paketlerinden hangisini tercih ederseniz edin yıllık herhangi bir paket ücreti ödemiyorsunuz. Yıllık standart web sitelerinde olduğu gibi sadece 550 ₺ barındırma ve destek bedeli ödüyorsunuz.

Tabi ki! Öncelikle başlangıç paketinizi seçtikten sonra ileriki süreçlerde ihtiyacınıza göre paketinizi farkını ödeyerek yükseltebilir ya da ihtiyacınıza göre ek eklenti/modül alabilirsiniz.

VagonSoft E-Ticaret yazılımlarında Türkiye’nin en yenilikçi ve en hızlı alt yapı firması olan Cenuta şirketine ait güçlü sunucu sistemlerini kullanıyoruz.

Sunucularımız da barınan tüm E-Ticaret siteleri güncelleme yayınlandığı zaman aynı anda ve periyodik olarak güncellenir. Sistem güncellemeleri daha önceden mail olarak sizlere bildirilir.

Hayır. Tüm E-Ticaret paketleri VagonSoft’un kontrolünde Cenuta sunucularının altyapısı ile sunulmaktadır.

Tüm paketlerimizde geçerli olarak akıllı yönetim paneli eğitimi veriyoruz. Aynı zamanda opsiyonel olarak aylık E-Ticaret ve Seo danışmanlığı hizmetimizi de alabilirsiniz.

Rutin olarak çözüm ortaklarımızla ortak sunduğumuz E-Ticaret eğitimlerine katılarak E-Ticaret yolculuğunuzu bir sıfır önde başlayabilirsiniz. Opsiyonel olarakta Özel E-Ticaret danışmanlığımızı da tercih edebilirsiniz.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.