Skip links

Banner Tasarımı

Banner web site ve içerikleri zenginleştirerek hedef kitlenin dikkat ve ilgisini çekmek amacı ile tasarlanmaktadır. Web siteler için kullanıcılara tanıtım ya da reklam amacı ile oluşturulan görsellerdir. Kullanıcının bir web siteyi ziyaretinde size özel tasarlanmış reklam görsellerinde banner aracılığı ile yapılmış olan bir tür reklam modelidir. Genel olarak banner tasarımları ile web site reklamı yapılarak web site tanıtılır aynı zamanda kullanıcıların web siteni ziyareti sağlanmaktadır.

Banner Tasarımlarının web site veya markanıza faydaları

Banner tasarımı oluşturarak sayfasınıza daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz. Günümüzde fiziksel olarak yaptığımız alışverişlerde dikkat çeken afiş ve reklamlara sahip mağaza ve mekânlar dikkat çekmektedir. Aynı şekilde web sitelerde de marka ve hizmetinize özgün dikkat çekişi banner tasarımlarımız ile dijital platformda bu şekilde fark yaratmaktayız. Banner tasarımlarımız da hizmet ve markanıza özgün renkler, insan yüzü ve net ifadeler ile öne çıkarılmaktadır. Hitap edilen müşteri kitlesine en uygun taşırım yapılarak web site ziyaretiniz artırıla bilmektedir. Dijital platformlarda bulunan resimli reklamlarını içerik olarak kalitesini artırmak her zaman ayrı bir çaba ve zaman gerektirmektedir. Vagonsoft.com banner tasarımları ile gerekli test ve optimizasyonları sağlanmış olan banner tasarımlara ulaşabilirsiniz.

Banner Tasarımı Oluşturma Süreci

  • Tasarımcılarımız talebinize göre sizlere geniş kütüphanemizden örnek gösterebilir.
  • Banner tasarım konusunda sitemiz üzerinden teklif oluşturabilir, temel bilgiler ve genel talepleriniz hakkında bilgi yazarak hem örnekleme hem de teklif alabilirsiniz. 
  • Banner tasarım ile zaman kaybetmek istemeyen müşterilerimiz için önceden sektörel olarak hazırlanmış olan tasarım örneklerimiz vardır.
  • Hazırlamış olduğumuz tasarımları tamamen kaynak dosya halinde iletiyoruz. İstediğiniz platformda yüksek çözünürlükte yayınlaya bilirisiniz.
  • Tasarımız yapılmadan önce hizmet sektörünün hitap ettiği kesim belirlenir ve bu kesime uygun bir banner tasarımı yapılmaktadır.

VagonSoft markanız, web siteniz veya ürünleriniz için banner tasarım tasarlayabilir ve bu konuda eğitim ve danışmanlıkta alabilirsiniz. Editör ekibimiz ile banner tasarımlarınızı istek ve taleplerinize yönelik hazırlayabiliriz. Aynı zamanda tasarımı kendisi yapmak isteyen müşterilerimize de olanak sunmaktayız. Partner şirketlerimizin siteleri üzerinden online bir şekilde kendi tasarımlarınızı da oluşturabilirsiniz. Böylece kullanıcı istediği tarz ve şekilde banner tasarımını oluştura bilmektedir.

Günümüz de artık insanlar tüm ihtiyaçlarını ve işlerini elektronik ortamda sağlamaktadır. VagonSoft ailesi olarak her kesimden müşterilerimize banner tasarım hizmeti sunmaktayız. Elektronik ortamda özgün ve dikkat çekici banner reklamlarınızı tasarlıyoruz.

Hizmet ve pazarlamada en önemli faktör olan reklamdır. VagonSoft ekibi olarak, müşterilerimizin banner tasarımlarında en iyi sonuçları almalarını sağlıyoruz.

Ekibimiz bugüne kadar +8000 tasarım işlemi gerçekleştirmiştir.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.